Super User
Odsłony: 190

POMYSŁ NA PREZENT

Obserwując życie miasta nietrudno zgadnąć, że coś wisi w powietrzu. Ulice błyszczą kolorowymi lampkami, zewsząd uśmiechają się do nas Mikołajowie, a parkingi centrów handlowych z trudem mieszczą nadciągające sznury aut. To idą święta. W założeniu ma być miło, rodzinnie i refleksyjnie...ale ile trzeba się nalatać, żeby można było popaść w refleksyjny nastrój... I założę się, że w ubiegłym roku obiecywaliście sobie, że w kolejne święta nie poddacie się temu szaleństwu...hihihi obiecanki cacanki...

Dlatego dziś świąteczna podpowiedź, a raczej sugestię dotyczącą prezentów pod choinkę. Podarujcie najbliższym Sesję fotograficzną.

 

 

Od babci dla wnuczków.

Od dzieci dla rodziców

Od chłopaka dla dziewczyny

Od przyjaciółki dla przyjaciółki

Lista potencjalnych obdarowanych jest długa i w każdym przypadku taki prezent będzie miał inne znaczenie symboliczne. 

Czasem będzie to wyraz miłości, czasem wyraz zachwytu, czasem troska o kogoś - niekiedy sesja może mieć efekt terapeutyczny. Są też momenty, kiedy będzie to prezent bardzo praktyczny - sesja z okazji chrztu, czy komunii z pewnością ucieszy rodziców organizujących te uroczystości.

Jeżeli uznacie, że taki prezent wywołałby uśmiech na twarzach waszych najbliższych - to będzie mi niezmiernie miło, jeżeli będę miał w tym swój udział :-)