Super User
Odsłony: 497

POMYSŁ NA PREZENT

Obserwując życie miasta nietrudno zgadnąć, że coś wisi w powietrzu. Ulice błyszczą kolorowymi lampkami, zewsząd uśmiechają się do nas Mikołajowie, a parkingi centrów handlowych z trudem mieszczą nadciągające sznury aut. To idą święta. W założeniu ma być miło, rodzinnie i refleksyjnie...ale ile trzeba się nalatać, żeby można było popaść w refleksyjny nastrój... I założę się, że w ubiegłym roku obiecywaliście sobie, że w kolejne święta nie poddacie się temu szaleństwu...hihihi obiecanki cacanki...

Dlatego dziś świąteczna podpowiedź, a raczej sugestię dotyczącą prezentów pod choinkę. Podarujcie najbliższym Sesję fotograficzną .

 

 

Od babci dla wnuczków.

Od dzieci dla rodziców

Od chłopaka dla dziewczyny

Od przyjaciółki dla przyjaciółki

Lista potencjalnych obdarowanych jest długa i w każdym przypadku taki prezent będzie miał inne znaczenie symboliczne. 

Czasem będzie to wyraz miłości, czasem wyraz zachwytu, czasem troska o kogoś - niekiedy sesja może mieć efekt terapeutyczny. Są też momenty, kiedy będzie to prezent bardzo praktyczny - sesja z okazji chrztu, czy komunii z pewnością ucieszy rodziców organizujących te uroczystości.

Jeżeli uznacie, że taki prezent wywołałby uśmiech na twarzach waszych najbliższych - to będzie mi niezmiernie miło, jeżeli będę miał w tym swój udział :-)