Paweł Otto
Odsłony: 723

ZDJĘCIA RODZINNE

Dziś kilka słów o fotografii rodzinnej. Tak ważnej, a tak zapomnianej, w dobie aparatów cyfrowych, telefonów robiących piękne zdjęcia i wszystkich innych multimediów.

Zdjęcia kojarzą się najczęściej z okazjami specjalnymi. Ślub, chrzest, komunia. Wtedy idziemy do fotografa, odwiedzamy studio, zamawiamy reportaż robimy sesję w plenerze.

A  jak by tak zupełnie bez okazji zaprosić rodzinę na jedno zdjęcie portretowe do studia ? Jestem przekonany, że takie zdjęcie będzie dla Was jedną z ważniejszych fotografii. Mającą ogromny wydźwięk emocjonalny. Będzie jak wino - im starsza tym więcej warta.

ZDJĘCIA RODZINNE W STUDIU

Zdjęcia wielopokoleniowe są jak most łączący przeszłość z przyszłością. Wykonywane bez okazji, robione po to by zarejestrować stan na dzień dzisiejszy już jutro będą historią.  Dlatego  jeśli  tylko możecie - to zapraszajcie na taką sesję babcię, dziadka, rodziców, przyjdźcie z dziećmi, zabierzcie Waszego psa. 

Czasem szukacie dla najbliższych wyszukanych prezentów na jakąś okazję. Jedne są mniej, inne bardziej trafione. Większość  z nich przeminie, a fotografia rodzinna pozostanie z Wami na zawsze - co więcej będą ją sobie przekazywać kolejne pokolenia.

Dlatego, żeby nie wpadać już w przesadny patos - róbmy zdjęcia rodzinne. To naprawdę fajna pamiątka.