Paweł Otto
Odsłony: 259

FOTOGRAFIA KOMUNIJNA

Jest listopad. Za oknem szaro i ponuro. To zdecydowanie  nie jest sezon na zdjęcia komunijne. Ale właśnie o tej porze otrzymuję dużo zapytań związanych z takimi sesjami.  Rodzice dzieci komunijnych mają już teraz na głowie dużo spraw organizacyjnych związanych z przyszłoroczną uroczystością. Dlatego dziś garść informacji dotyczących fotograficznej obsługi uroczystości Komunii Świętej.

ZOBACZ WIĘCEJ
Paweł Otto
Odsłony: 440

Dzień Dobry

W pierwszym wpisie wypadało by się po prostu przywitać. Nie wypada tak zaczynać pisać ot tak. To przecież tak, jak by wejść do kogoś do domu i kontynuować wątek - wcześniej rozpoczętej rozmowy.

Dzień dobry.

Bardzo mi miło, że zajrzeliście na moją stronę internetową. Jak widzicie zajmuję się głównie fotografią dziecięcą. Wam pewnie też jest ona bliska z jakiegoś powodu... niech zgadnę - jesteście świeżo upieczonymi rodzicami lub zostaniecie nimi już wkrótce!! Zgadłem ? Cieszę się, że tu jesteście - bo to oznacza, że chcielibyście jak najpiękniej zatrzymać ten czas, którego aktualnie doświadczacie. I ja Wam w tym chętnie pomogę.

ZOBACZ WIĘCEJ