Super User
Odsłony: 497

POMYSŁ NA PREZENT

Obserwując życie miasta nietrudno zgadnąć, że coś wisi w powietrzu. Ulice błyszczą kolorowymi lampkami, zewsząd uśmiechają się do nas Mikołajowie, a parkingi centrów handlowych z trudem mieszczą nadciągające sznury aut. To idą święta. W założeniu ma być miło, rodzinnie i refleksyjnie...ale ile trzeba się nalatać, żeby można było popaść w refleksyjny nastrój... I założę się, że w ubiegłym roku obiecywaliście sobie, że w kolejne święta nie poddacie się temu szaleństwu...hihihi obiecanki cacanki...

Dlatego dziś świąteczna podpowiedź, a raczej sugestię dotyczącą prezentów pod choinkę. Podarujcie najbliższym Sesję fotograficzną .

ZOBACZ WIĘCEJ
Paweł Otto
Odsłony: 722

ZDJĘCIA RODZINNE

Dziś kilka słów o fotografii rodzinnej. Tak ważnej, a tak zapomnianej, w dobie aparatów cyfrowych, telefonów robiących piękne zdjęcia i wszystkich innych multimediów.

Zdjęcia kojarzą się najczęściej z okazjami specjalnymi. Ślub, chrzest, komunia. Wtedy idziemy do fotografa, odwiedzamy studio, zamawiamy reportaż robimy sesję w plenerze.

A  jak by tak zupełnie bez okazji zaprosić rodzinę na jedno zdjęcie portretowe do studia ? Jestem przekonany, że takie zdjęcie będzie dla Was jedną z ważniejszych fotografii. Mającą ogromny wydźwięk emocjonalny. Będzie jak wino - im starsza tym więcej warta.

ZOBACZ WIĘCEJ
Paweł Otto
Odsłony: 746

FOTOGRAFIA KOMUNIJNA

Jest listopad. Za oknem szaro i ponuro. To zdecydowanie  nie jest sezon na zdjęcia komunijne. Ale właśnie o tej porze otrzymuję dużo zapytań związanych z takimi sesjami.  Rodzice dzieci komunijnych mają już teraz na głowie dużo spraw organizacyjnych związanych z przyszłoroczną uroczystością. Dlatego dziś garść informacji dotyczących fotograficznej obsługi uroczystości Komunii Świętej.

ZOBACZ WIĘCEJ