SESJE NOWORODKOWE

 
KIEDY JEST NAJLEPSZY CZAS NA WYKONANIE SESJI

Sesje noworodkowe powinno się robić do 2 tygodnia życia dziecka. To bardzo krótki czas. Dlatego najlepiej zaplanować taką sesję będąc jeszcze w ciąży. 

GDZIE WYKONYWANE SĄ ZDJĘCIA

Zdjęcia wykonywane są u Państwa w domu. Po uzgodnieniu terminu - przyjeżdżam z odpowiednim oświetleniem, z zestawem gadżetów. Na potrzeby sesji potrzebujemy kilka metrów swobodnej przestrzeni. Nawet w niewielkich kawalerkach można urządzić takie tymczasowe atelier, więc proszę się nie przejmować posiadanym metrażem.

ILE TRWA SESJA

To zależy od maluszka. Same zdjęcia to około 2 godziny. Doliczając przerwy na karmienie, przewijanie, odpoczynek - trzeba zarezerwować nieco więcej czasu.

WYRAŻANIE ZGODY NA UDOSTĘPNIANIE ZDJĘĆ Z SESJI

Będzie mi bardzo miło, jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na wykorzystanie zdjęć do celów promocji studia. (Facebook, Instagram, Google+, WWW) Zdjęcia te w żadnym przypadku nie będą udostępniane osobom trzecim, oraz wykorzystywane do innych celów niż prezentowanie mojej oferty. 

W zamian za wyrażenie zgody otrzymają Państwo jedną dodatkową pozę - gratis.

W JAKIEJ FORMIE DOSTANIEMY ZDJĘCIA

Zdjęcia oddaję w formie odbitek ( 1 odbitka 18x24 i dwie odbitki w formacie 15x21), oraz plików cyfrowych na cd. Jeżeli zamawiacie 8 lub więcej póz - wtedy zdjęcia w formacie 18x24 wklejone są do albumu. Oryginalne pliki przekazuję nagrane na cd.

CZY DOSTANIEMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z SESJI

Rozliczamy się za pojedyncze ujęcia. Na cd znajdują się tylko te zdjęcia, które Państwo wybrali do albumu. 

FORMALNOŚCI

  Przy sesjach rodzinnych, dziecięcych wystarczy umówienie się telefoniczne. Nie podpisujemy umowy na tego typu sesje. Po uzgodnieniu warunków  telefonicznie ustalenia te uważam za wiążące. 

Płatność za sesję. W dniu wykonania sesji pobierana jest zaliczka w wysokości 200 zł. Pozostała kwota płatna jest przy odbiorze zdjęć.