SESJE CIĄŻOWE

 
KIEDY JEST NAJLEPSZY CZAS NA WYKONANIE SESJI

Zdjęcia ciążowe najlepiej robić wtedy gdy brzuch jest już bardzo widoczny. To oczywiście jest kwestia bardzo indywidualna. 7-8 miesiąc będzie chyba optymalnym kompromisem pomiędzy rozmiarem brzucha, a samopoczuciem Mamy.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ

 Odpowiednie przygotowanie do sesji znacząco wpływa na jej efekt. Dlatego proponuję wcześniej dokładnie przemyśleć kwestię stylizacji,  zadbać o odpowiednią fryzurę i makijaż i dobór ubrań. 

W co najlepiej się ubrać ? Proponuję zabrać ze sobą po jednej stylizacji z następujących kategorii:

  • elegancka, prosta sukienka,
  • zestaw na luzie (np. jeansy, top i koszula),
  • elegancką bieliznę (jeżeli chcecie tego typu zdjęcia)

Jeżeli w sesji będzie brał udział partner lub dziecko - warto zadbać również zadbać o ich stylizację. Zwróćcie uwagę abyście wszyscy do siebie pasowali, aby Wasze ubrania były w podobnej kolorystyce.

Proponuję również aby na sesję zabrać  USG, maleńkie buciki dzidziusia, śpioszki i wszystkie inne akcesoria, które chcielibyście uwiecznić na zdjęciach. Nie mam też nic przeciwko zabraniu na sesję psa, czy kota - to też bardzo ważni członkowie rodziny.

ILE TRWA SESJA

Sesja najczęściej trwa około dwóch godzin. Oczywiście uwzględniam samopoczucie przyszłej Mamy. Robimy tyle przerw ile potrzeba.

WYRAŻANIE ZGODY NA UDOSTĘPNIANIE ZDJĘĆ Z SESJI

 Będzie mi bardzo miło, jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na wykorzystanie zdjęć do celów promocji studia. (Facebook, Instagram, Google+, WWW) Zdjęcia te w żadnym przypadku nie będą udostępniane osobom trzecim, oraz wykorzystywane do innych celów niż prezentowanie mojej oferty. 

W JAKIEJ FORMIE DOSTANIEMY ZDJĘCIA

Zdjęcia otrzymują Państwo w formie odbitek w formacie 20x30. Jeżeli zamawiają Państwo powyżej 8 póz - wtedy zdjęcia wklejone są do albumu (Album 33x40 klasyczny z czarnymi kartami) Oryginalne pliki przekazuje nagrane na cd.

 CZY DOSTANIEMY WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z SESJI

 Rozliczamy się za pojedyncze ujęcia. Na cd znajdują się tylko te zdjęcia, które Państwo wybrali do albumu. 

FORMALNOŚCI

 Na sesje ciążowe nie podpisujemy umowy. Wystarczy umówienie się telefonicznie. Sesje wykonywane w tygodniu wystarczy umawiać 1-2 dni wcześniej.